Honda akcja wymiany poduszek

4 lutego 2021 09:08


Ilustrowana instrukcja krok po kroku:
honda akcja wymiany poduszek.pdf

Sprawdź, czy Twój pojazd jest objęty akcją. Jeśli jest, skontaktuj się niezwłocznie ze swoim dealerem Hondy w celu dokonania bezpłatnej wymiany niezbędnych komponentów.Honda ogłosiła ogromną akcję serwisową. Japoński producent ogłosił, że w ponad 1,2 mln samochodów marek Honda i Acura wymieni elementy wadliwych poduszek powietrznych Takata, montowanych .Jak powiedział Hajime Kaneko, rzecznik Hondy, przyczyną usterki jest nadmierna ilość wilgoci, jaka gromadzi się w pompce napełniającej gazem poduszkę powietrzną podczas wypadku. Nie jest to pierwsza tego typu akcja serwisowa japońskiego producenta. W 2010 roku Honda objęła akcją naprawczą ponad 900 modeli.Japońska firma z główną siedzibą mieszczącą się w Tokio mimo, że znana jest na świecie przede wszystkim z produkcji samochodów, to jej największym działem jest produkcja silników. Honda jest bowiem największym na świecie producentem silników, z łączną liczbą wytwarzanych 25 milionów sztuk rocznie.fot.Steve.M~/ Honda planuje wymianę poduszek powietrznych w ponad 800 tys. aut w USA. W komunikacie prasowym firma informuje, że rozszerza prowadzoną już akcję odwoławczą o kolejne 273 tysiące aut. Wymiana poduszki dotyczyć będzie modeli z lat 2001-2003 i Hondy Acura.Honda ogłasza akcję serwisową z powodu wadliwych poduszek powietrznych 2014-09-22 - A. Ruciński Tagi: Honda , Akcje serwisowe Większość akcji serwisowych następuje maksymalnie do kilku miesięcy od wprowadzenia modelu na rynek.Posiadacze, zwłaszcza starszych modeli Hondy, powinni zwrócić na ten problem uwagę i pojechać do dealera, aby poduszkę jak najszybciej wymienić.

Akcja wymiany poduszek powietrznych jest darmowa, a dealer ma obowiązek zapewnić bezpłatnie samochód.

Może objąć nawet 100 mln aut Oczywiście na całym świecie. Są to samochody 50 różnych marek. Sprawa dotyczy poduszek wyprodukowanych przez firmę Takata. Jest to jeden z największych na świecie producentów systemów bezpieczeństwa.W środę japoński koncern Takata postanowił wymienić w USA w 34 mln aut poduszki powietrzne, które mogą w czasie wypadku eksplodować, doprowadzając nawet do śmieci użytkowników pojazdów.Dostępna zaległa akcja przywoławcza / aktualizacja pojazdu: Wydrukuj tę stronę i skontaktuj się z ASO Honda w celu umówienia się na bezpłatną naprawę samochodu.Koncern motoryzacyjny Honda rozszerzył we wtorek trwającą od ponad roku akcję naprawy felernych poduszek powietrznych na dalsze 378 tys. To kolejna w ostatnich miesiącach wpadka .Wadliwe poduszki powietrzne w kilku modelach Hondy MARCIN ŁOBODZIŃSKI • dawno temu • 4 komentarze Accord, Jazz, CR-V, Civic, Stream i Odyssey - to modele z poduszką powietrzną pasażera, w której może być zbyt wysokie ciśnienie w chwili napełnienia.Amerykański oddział Hondy ogłosił akcje serwisową dla 2 701 motocykli Honda GL1800 Gold Wing, które wyposażone są w poduszki powietrzne firmy Takata.

Okazuje się, że wadliwe poduszki, które mogą zagrażać życiu kierowcy były montowane nie tylko w.

Takata po cichu wprowadziła drobne poprawki w module wyzwalającym gaz. Niestety, na poważną akcję serwisową musieliśmy czekać jeszcze 7 lat. Dopiero teraz do serwisów trafią miliony samochodów wyprodukowanych przed 2008 rokiem.Akcja polega na kontroli oraz ewentualnej wymianie napełniacza poduszki powietrznej umieszczonej w panelu przednim po prawej stronie, chroniącej osobę siedzącą obok kierowcy przed skutkami kolizji. Producent poduszek - firma TAKATA , zgłosił możliwość niewłaściwego zadziałania poduszki w trakcie kolizji.Forum użytkowników Hondy CR-V. Witam ponownie, dzisiaj dostałem polecony od Honda Poland informujący o przysługującej mi akcji nawrotowej dotyczącej wadliwych napełniaczy poduszek powietrznych.po vin sprawdziłem na stronie hondy,dotyczy to niestety również mojego auta.Regionalna akcja przywoławcza dotyczyła 4,1 mln pojazdów w gorących i wilgotnych rejonach USA, gdzie mogło łatwiej dochodzić do pękania poduszek. — na Florydzie, w Alabamie, Georgii .FCA i amerykańskie oddziały Kia Motors, Hyundai Motor, Mitsubishi Motors, Honda Motor, Toyota Motor wraz z dostawcą części ZF TRW są podmiotami w sprawie wniesionej do sądu okręgowego w Kalifornii.

Dokument wskazuje, że system kontroli poduszek powietrznych może zablokować się w wyniku wypadku i nie.

pasy bezpieczeństwa, napinacze, sterownik poduszek powietrznych, a często również czujniki i deskę rozdzielczą, jeśli poduszka pasażera nie była ukryta pod wymienną klapką. Już przy kilkuletnim aucie koszt wymiany w ASO samych tylko elementów pirotechnicznych może przekraczać wartość samochodu.Cześć, zerknąłem na forum i nie znalazłem wątku na ten temat. Otóż właśnie się dowiedziałem o ogólnoświatowej akcji wymiany wadliwych poduszek powietrznych firmy Takata, podobno problem dotyczy kilkudziesięciu milionów aut, głównie japończyki jak Honda, Toyota, Lexus, Nissany, trochę Audi i BMW.Koncern motoryzacyjny Honda rozszerzył we wtorek trwającą od ponad roku akcję naprawy felernych poduszek powietrznych na dalsze 378 tys. To kolejna w ostatnich miesiącach wpadka japońskich producentów samochodów, słynących do niedawna. Poduszki powietrzne w Hondach do wymiany .Akcja przemyka bez większego echa, a dotyczy elementu dość ważnego dla bezpieczeństwa w autach z lat 2001-2003. W ASO dowiedziałem się, że chodzi o napełniacz poduszki pasażera, który przez wadliwy skład może doprowadzić do wybuchu i pęknięcia poduszki pod wpływem zbyt dużego ciśnienia.Wymiana wadliwych poduszek powietrznych może kosztować ich producenta, Takatę, nawet 24 mld dolarów - podała agencja Bloomberga, powodując spadek cen jej akcji do historycznego minimum.Sprawa dotyczy również Polski.

Tylko od początku tego roku ogłoszono dwie akcje serwisowe wymagające wymiany niebezpiecznych poduszek.

W przypadku Hondy do serwisów wezwano 7385 samochodów wyprodukowanych od 04.07.2008 r. do 04.01.2010 r.Cytowany tekst.Akcja polega na kontroli oraz ewentualnej wymianie napełniacza poduszki powietrznej umieszczonej w panelu przednim po prawej stronie, chroniącej osobę siedzącą obok kierowcy przed skutkami kolizji. Producent poduszek - firma TAKATA , zgłosił możliwość niewłaściwego zadziałania poduszki w trakcie kolizji.( hamuje silnikiem ) 7. akcja serwisowa wymiany poduszek powietrznych - słynna wada firmy Tanaka ( czy jakoś tak ) 8. po 350 tys. problemy z czytaniem płyt CD a teraz okresowo gaśnie panel CD / radio 9. po 400 tys. niewielki wyciek z przekładni kierowniczej Bez awarii - turbosprężarka, pompowtryskiwacze, koło dwumasowe Do tej pory na .Drodzy forumowicze, informacyjnie, Civic VII 2004 UE7 do wymiany jest jakiś element poduszki powietrznej od strony kierowcy, także dzwońcie do serwisów Hondy gdyż tą akcją objętych jest dużo więcej aut ( z tego co pamiętam nawet auta wyprodukowane w 2003 roku ). Honda poinformowała o akcji poprzedniego właściciela auta a on mnie.Wciąż trwa wielka akcja wymiany wadliwych poduszek. Jak podaje CNN Money, jeszcze w maju zeszłego roku, było ich aż 70 milionów. Niektóre samochody potrzebują wymiany dwóch poduszek, inne .( hamuje silnikiem ) 7. akcja serwisowa wymiany poduszek powietrznych - słynna wada firmy Tanaka ( czy jakoś tak ) 8. po 350 tys. problemy z czytaniem płyt CD a teraz okresowo gaśnie panel CD / radio 9. po 400 tys. niewielki wyciek z przekładni kierowniczej Bez awarii - turbosprężarka, pompowtryskiwacze, koło dwumasowe Do tej pory na .Wymiana dachu, przedniej szyby. W przód samochód nie dostał w tył też nie. Przed wypadkiem ta kontrolka się nie świeciła. W trakcie wypadku żadna z poduszek się nie otworzyła-myślę, że nie było takiej potrzeby bo auto nie dostało ani z przodu ani z tyłu ani z boku a w dach w okolicy prawego przedniego słupka nad lusterkiem prawym..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz